אודות

חברת "מס ישיר – החזרי מס לשכירים" הוקמה לאור הבנת מצב הביש של השכירים בישראל העובדים במשך כל השנה ומשלמים מיסים, ואינם יודעים כי פעמים רבות נגבו מהם אלפי שקלים ללא הצדקה. מס הכנסה משיב אומנם את מיסי היתר שנגבו, אך יש לערוך פרוצדורה מקיפה מול רשויות המס כדי לקבל את הכספים.

מרבית השכירים אינם מגישים דו"ח מס שנתי, ואינם בעלי אמצעים לשלם לרואה חשבון או יועץ מס שיבדוק את נכונות ההפקדות שביצע המעסיק למס הכנסה, וכן את החישוב השנתי של ההפקדות שבוצעו מדי חודש.

מה היתרון הגדול בעבודה עם מס ישיר?

אנו מפעילים צוות המורכב מרואה חשבון ואנשי שירות שמסייעים לכם למצוא את כל המסמכים הדרושים משש השנים האחרונות כדי לקבל את ההחזר המרבי. גם אם לא שמרתם את תלושי המשכורת, נוכל לקבל אותם מהמעסיקים שלכם ולגלות באילו מהם בוצעה גביית יתר.

בצוות שלנו פועל רואה חשבון שהיה עובד בעבר ברשות המיסים, וכיום מקדיש את ימיו כדי לסייע לשכירים כמוכם לקבל את כספם בחזרה.

חוקי המס משתנים באופן תדיר, ויש להכיר היטב את שיטת חישוב נקודות הזכות המגיעות לכם ולזהות האם באמת קיבלתם את ההטבות המקסימליות במס. אם אתם מתגוררים באזורי הפריפריה, למשל, מגיעות לכם הטבות מס שלא כל מעסיק יודע להעניק באופן מיטבי.

אנו משתמשים בתוכנות חכמות שכוללות את כלל ההטבות המגיעות לכל שכיר וכך יכולים לזהות האם בוצעה גביית יתר. לצד הבדיקה הממוחשבת, אנו מבצעים בקרה מדוקדקת על תשלומי המס לאורך השנים באופן ידני כדי לזהות טעויות שונות וחישובים מוטעים.

סיוע לשכירים בכל הארץ

את בחינת תלושי השכר ומילוי המסמכים הדרושים לקבלת ההחזר אין צורך לבצע במיקום גיאוגרפי כלשהו. לכן, אנו מסוגלים להעניק את השירות החשוב הזה לשכירים מכל רחבי ישראל, מצפונה של הארץ עד לדרומה.

כמו כן, אנו עובדים עם קבוצות אוכלוסייה שהיו זכאים לפטור ממס הכנסה בשל מחלות שונות, נכויות, עיוורון, ילדים שעברו ועדת השמה ומשתייכים לחינוך המיוחד, שכירים שמשכו קופות גמל לפני זמנן או כספי פנסיה כלשהם לפני גיל פרישה ושילמו מס בגינם ועוד.

לא כל השכירים מודעים לזכויותיהם, וגם אם הם יודעים שמגיע להם החזר מס – חשבי השכר במקום העבודה שלהם לא ידעו כיצד לחשב את כלל הסכום בהתאם למקומות העבודה הקודמים שלהם בשש השנים האחרונות

מודל תשלום הוגן

אנו לא מאמינים ששכירים צריכים לשלם דמי פתיחת תיק רק כדי להתחיל את הבדיקה. אנו עובדים בשיטה הפוכה, רק לאחר שביצענו את כל הבדיקות הדרושות והשתכנענו כי אנו יכולים לעזור לכם להשיב חלק מהמס ששולם נקבל תשלום. מדובר בדמי פתיחת תיק מינימליים, וכן עבודה שמבוססת ברובה על אחוזים מהכספים שהצלחנו להשיג עבורכם. במודל זה אם לא הייתם זכאים לכספים לא תשלמו.

בנוסף, אנו יודעים שפנייה לרשויות המס יכולה להיות מלחיצה מאוד, משום שאינכם רוצים להיות חייבים כספים למס הכנסה או לבצע תשלומי מיסים נוספים בשל טעויות שבוצעו בעבר.

לכן, הפנייה לרשויות המס מתבצעת אך ורק אם אנו סמוכים ובטוחים שיש יתרת זכות לטובתכם.

אנו שמחים להוות חלק בלתי נפרד ממיסוי הוגן, שבו נלקחים בחשבון כלל הפרמטרים השונים שמשפיעים על ההכנסות של שכירים ברחבי הארץ. אנו יודעים שהתחשבנות עם מס הכנסה עשויה להיות משימה שתתקשו לבצעה מחוסר היכרות עם המערכת הסבוכה. לכן אנו מפעילים מערך שירות לקוחות אדיב וסבלני, מעניקים הסבר מקיף לתהליך, תמחור הוגן וביצוע השלבים השונים לטובתכם, ללא פשרות, עד לקבלת מלוא הסכום שמגיע לכם.

לאחר השארת פרטים מומחה מטעמנו יחזור אלייך
ויבדוק את זכאותך לקבלת ההחזר מס

לאחר השארת פרטים מומחה מטעמנו יחזור אלייך
ויבדוק את זכאותך לקבלת החזר מס

אל תשאיר את הכסף שלך בקופת המדינה!

לאחר השארת פרטים מומחה מטעמנו יחזור אלייך
ויבדוק את זכאותך לקבלת ההחזר מס.

לאחר השארת פרטים נציג מטעמנו יחזור אלייך
ויבדוק את זכאותך לקבלת ההחזר מס